Ozobot Bit – sada DIY skinů

Ozobot Bit – sada DIY skinů
379 Kč
včetně RP a DPH

Skladem u dodavatele, dodáváme do 31 dnů

V každé zábavné hře jde o originální příběh. A k příběhům neodmyslitelně patří postavy. Se sadou skinů, masek a nálepek, které pasují na vašeho Ozobota Bit, budou všechny dobrodružné úkoly a veselé hry mnohem barvitější.

V sadě najdete 4 mléčně bílé skiny, na které si v duchu DIY vytvoříte kreativní postavičky. S pomocí více než 200 barevných tvarovaných nálepek a 23 masek se můžete na vzhledu svého Bita opravdu vyřádit.

Zkuste ztvárnit svého vlastního avatara, oblíbené zvíře, nebo klidně šíleného zombíka. Vše záleží na choreografii, v níž bude Ozobot Bit hrát hlavní roli. Díky skinům můžete přidat i své vlastní nápady a masky z jakéhokoliv materiálu.

Popis

Podrobnosti

Skiny, na kterých ztvárňujete své postavičky, pasují na Ozobota Evo. Návleky jsou poloprůhledné, takže i přes nový převlek uvidíte jeho světelnou hru. Návleky mají výřezy pro reproduktory a jsou poloprůhledné, takže uslyšíte Bitovo srandovní žvatlání a uvidíte jeho světelnou hru.

Odteď nebude Ozobot vypadat na zvířecí farmě, v motoristickém závodě, nebo ve strašidelném zámku jako vetřelec z budoucnosti a všechny jeho kreace budou mnohem zábavnější.

vytvořte si legrační masku pro Ozobota Bit – sada návleků s nálepkami

Co najdete v balení

  • 4 čisté skiny v mléčně bílé barvě
  • 209 barevných nálepek (např. oči, kníry, brýle, čumáky, křídla, květiny, čísla, blesky a další)
  • 23 nasaditelných masek v podobě klobouků, sluchátek, uší, rohůnebo tykadel
  • Robot Ozobot Bit se prodává samostatně
  • Doporučeno pro děti od 8 let
  • Své úžasné výtvory můžete sdílet na #OzoSquad

 

 

Další informace

Další informace

Kód TJ-OZO-001204-00
Značka Ozobot
EAN kód 852636005634
Recenze