most s pilíři pro Smart Train

most s pilíři pro Smart Train
599 Kč
včetně RP a DPH

Skladem

Hledáte způsob, jak ještě vylepšit svou dráhu pro Intelino? Právě nájezdová rampa s mostem může být tím elementem, díky kterému bude hra zas o kousek zajímavější! Teď konečně můžete začít stavět složitější mostní konstrukce s vyvýšenými kolejemi a užít si tak ještě více zábavy!

Souprava je plně kompatibilní s Intelino základní sadou i dalším rozšiřujícím příslušenstvím. Dodává se s dvojicí ramp navržených tak, aby po nich vláček mohl snadno jezdit nahoru a dolů, stohovatelnými podpěrnými věžemi a realisticky vyhlížejícím červeným mostem.

V Intelino si i tentokrát dali záležet na tom, aby sestavení jednotlivých prvků bylo co nejjednodušší a bez obtíží ho zvládli i ti nejmenší. Jsme si ale jistí, že ani dospělí neodolají a do skládání propracovanější trati se pustí spolu s nimi!
Popis

Podrobnosti

Kolejiště jako žádné jiné

Jakoby vašemu městečku plného kolejí, přejezdů a odboček něco chybělo? Co by to jen mohlo být? Napovíme vám! Žádná trať se přece neobejde bez pořádného železničního mostu! Jeden takový si můžete postavit s pomocí této sady. Záleží jen na vás, jestli jím jen narušíte monotónní jízdu po rovince nebo se pustíte do skládání víceúrovňové dráhy. Mostem totiž můžete koleje jednoduše překlenout a jednou tak nechat vláček s rychlostí sobě vlastní prosvištět po můstku, podruhé zas pod ním mezi podpěrnými věžemi.


Zábava i pro malé stavitele

Sestavení celého prvku je velmi jednoduché. Základ tvoří dvě rampy s mírným náklonem. Stabilitu jim dodá dvojice podpěrných věží modulárního designu. Ty slouží také k podpoře mostní vložky. Díky červené konstrukci mostu pak vše vypadá tak opravdově a nejen pro děti velmi atraktivně.
Další informace

Další informace

Kód INT-BRG-01
Značka Intelino
EAN kód 860000690485
Recenze