Witbox Go!

Witbox Go!
18 990 Kč
včetně RP a DPH

Skladem

Dosažení velkolepých výsledků je s Witbox Go! snadné. Ve skutečnosti tak snadné, že po prvním zapnutí budete tisknout během několika minut. Důvodem je to, že je množství nastavení minimalizováno a většina procesů je automatizována díky intuitivní aplikaci Zetup. Witbox Go! je první 3D tiskárna na světě s operačním systémem Android a umožňuje vám spustit a spravovat tiskové úlohy z vašich mobilních zařízení.

Nenápadná a čistá tiskárna se spojí s vaším domácím nebo kancelářským dekorem díky jejímu minimalistickému stylu (vítez v soutěži Red Dot 2017) a tichému provozu.

 

 

 

 

 Aplikace Zetup ke stažení zde

 

 

Popis

Podrobnosti

Design

Witbox Go! splyne s designem jakéhokoli domu nebo kanceláře. S bílou jako hlavní barvou, minimalistickým vzhledem a jednoduchými liniemi získal ocenění Nejlepší produktový design Red Dot. Všechny jeho komponenty jsou integrovány, takže jsou diskrétní, lehké a kompaktní.

Kvalitní tisk nebyl nikdy tak snadný

Witbox Go! je inteligentní 3D tiskárna, která automatizuje velkou část tiskových procesů a nevyžaduje téměř žádné nastavení. Struktura jeho odnímatelné podložky zajišťuje dobré přilnutí k objektu a jeho senzory zastaví tisk, pokud není podložka správně umístěna, extruder se ucpe nebo dochází vlákno. A díky čipu na ovládání motoru Trinamic je velmi tichý.

Účinnější hotend

Nový hotend Witbox Go! Je kompaktnější a tepelně efektivnější. Jeho válcový ohřívač zajišťuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, což nám umožnilo upustit od teflonové trubice a snížit riziko ucpání, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Dále je tryska zaizolována pryžovou kapslí, což zvyšuje bezpečnost a účinnost.

První 3D tiskárna s operačním systémem Android

Naše znalosti ze světa mobilních telefonů jsme aplikovali na Witbox Go!, První 3D tiskárnu na světě s operačním systémem Android. Je také první, který obsahuje procesor Qualcomm® Snapdragon ™. Výsledkem je revoluce v uživatelském prostředí: vylepšené připojení WiFi, NFC, snadné aktualizace a mobilní tisk.

Zetup, jednoduchý a intuitivní software

Zetup je vysoce uživatelsky přívětivý proprietární vývojový software, který je dodáván ve verzi pro PC, stejně jako mobilní aplikace pro Android a iOS. K tisku objektu stačí vybrat úroveň kvality a hustotu výplně. K dispozici je bezplatný přístup ke knihovně objektů MyMiniFactory. Tiskárnu lze také použít s jinými softwary.

 

Další informace

Další informace

Kód BQ-WITBOX GO!
Tisk
Technologie FFF
Rozměr tiskové plochy 140 x 140 x 140 mm
Teplota tisku 190 - 240°C
Průměr trysky 0,5 mm
Průměr filamentu 1,75 mm
Typ filamentu PLA, TPU/TPE, kompozity
Velikost cívky filamentu 300g
Typ tiskové plochy methakrylát
Odnímatelná tisková plocha ano, magneticke
Zahřívaná tisková plocha
Ne
Hardware
Řídící deska Qualcomm SD410
Extrudery bowden
Hotend celokovový
Vstup/Výstup 100-240V; 0-1,8A/0V;08A
Mechanika kartézský
Kryt
Ne
Displej žádný
Uložiště interní
Konektivita micro USB, WiFi, NFC
Kalibrace tiskové plochy automatické
Typ kalibračního senzoru kontaktní
Senzor filamentu
Ano
Senzor ucpané trysky
Ano
Software
Doporučený slicer Zetup
Podporované formáty .zup; .stl; .obj
Základní informace
Značka BQ
Rozměry (mm) 300 x 255 x 480
Hmotnost (kg) 4,8
Rozměry balení (mm) 504 x 350 x 535
Váha balení (kg) 7,5 kg
Recenze