Witbox 2

Witbox 2
37 790 Kč
včetně RP a DPH

Dostupnost: Není skladem

Domácí tisk s profesionální kvalitou.
Nový indukční senzor pro maximální přesnost.


K dosažení bezchybných výsledků musí extruder vždy pracovat ve specifické vzdálenosti od tiskové podložky. Witbox 2 obsahuje nový indukční senzor, který tuto vzdálenost měří s nejvyšší přesností. Čidlo je vyrobeno z elektrické cívky, která vytváří magnetické pole. Když se lůžko přiblíží k poli, senzor jej detekuje v určité vzdálenosti a upozorní uživatele, jakmile pomocí malé červené LED dosáhne správné polohy. Tento mechanismus umožňuje přesné a důsledné vyrovnání, což vede k prvotřídním výsledkům.Popis

Podrobnosti

Vytiskněte si, co budete chtít

Extrudér je klíčovou součástí, protože tlačí vlákno horkým koncem a způsobuje jeho roztavení. Navrhli jsme a vyvinuli nový extrudér pro Witbox 2, který obsahuje trakční systém Double Drive Gear, který zajišťuje optimální uchopení filamentu: vyvíjením tlaku se obě ozubená kola bezvadně posouvají do konce hot-end. S minimálním rizikem obstrukce lze použít většína existujících vláken, jako jsou PLA, bronz, dřevo, měď a dokonce i flexibilní materiály, jako je FilaFlex.

Vyvíjíme 3D tisk

Witbox byla naše první 3D tiskárna. Byl zařazen mezi pět nejlepších tiskáren na světě a za necelý rok dosáhl více než 50 zemí. Ale chtěli jsme víc. Na základě vynikajícího produktu se nám podařilo vytvořit spolehlivější, pohodlnější a praktičtější 3D tiskárnu. Tiskárna připravená k použití, která je ideální pro práci v domácím, profesionálním a vzdělávacím prostředí a přináší mimořádné výsledky.

100% BQ elektronika.

BQ Zum CNC je nová elektronická deska, která byla speciálně navržena pro Witbox 2 týmem BQ. Tato deska umožňuje plynulejší pohyb motorů a nabízí lepší odvod tepla.
Všechna konektory Witbox 2 jsou chráněný digitálními potenciometry a není potřeba je nastavovat ručně. Witbox 2 se může pochlubit novým, intuitivnějším grafickým LCD displejem s vyšším rozlišením. Uživatelské rozhraní spolu s elektronikou displeje je také vlastního vývoje.

Automatické vyrovnávání: usnadňuje 3D tisk víc než kdy předtím.

Witbox 2 má nový systém automatického vyrovnávání, který vás osvobozuje od ručního nastavení tiskové podložky. Při aktivaci může tiskárna detekovat jakoukoliv nerovnost pomocí indukčního senzoru. Poté upraví pohyb motorů pro dokonalý tisk.

Sdílejte, zlepšujte, vyvíjejte.

Věříme v spoluvytváření a Open Source Initiative. Svými znalostmi a prací přispíváme k technologickému dědictví lidstva, aby je lidé mohli využívat, rozvíjet a sdílet. Věříme, že znalosti nemají žádná omezení, a proto je firmware a hardware Witbox 2 100% open source.

Další informace

Další informace

Kód BQ-WITBOX 2
Tisk
Technologie FFF
Rozměr tiskové plochy 297 x 210 x 200 mm
Min výška vrstvy 0,25 mm
Max rychlost tisku 200 mm/s
Teplota tisku 0 - 250°C
Průměr trysky 0,4 mm
Průměr filamentu 1,75 mm
Typ filamentu PLA, TPU/TPE, kompozity
Velikost cívky filamentu jakákoliv
Typ tiskové plochy tvrzené sklo
Odnímatelná tisková plocha
ano
Zahřívaná tisková plocha
Ne
Hardware
Řídící deska BQ CNC Controller
Extrudery přímý pohon
Hotend PTFE-vyložený
Vstup/Výstup 200-240V; 0-2,0A/12V;8A
Mechanika kartézský
Kryt
Ano
Displej LCD
Uložiště SD karta
Konektivita USB
Kalibrace tiskové plochy manuální/automatické
Typ kalibračního senzoru indukční
Senzor filamentu
Ne
Senzor ucpané trysky
Ne
Software
Doporučený slicer Cura
Podporované formáty .3mf; .stl; .obj
Základní informace
Značka BQ
Rozměry (mm) 508 x 393 x 461
Hmotnost (kg) 31,12
Rozměry balení (mm) 610 x 510 x 709
Váha balení (kg) 34 kg
Recenze