Boffin Magnetic

Boffin Magnetic
3 699 Kč
včetně RP a DPH

Skladem u dodavatele, dodáváme do 7 dnů

Se stavebnicí Boffin Magnetic si sestavíte herní konzoli, žárovku, teploměr a dalších 200 projektů. Zjistíte, jaké materiály lépe vodí (jestli třeba rohlík nebo banán), sestavíte si vlastní měřící zařízení.

Základem je magnetická podložka, která je složena ze tří částí a jedná se o spojení magnetizmu a vodivé plochy. Projekty se mohou skládat z obou dvou stran. Je možné připojit další podložky a vrstvit je pomocí sloupků nad sebe.

Popis

Podrobnosti

Pomocí součástek si sestavíte více jak 200 projektů. V manuálu jsou podrobně popsány a uvedeny od nejjednoduších, s nimiž pochopíte, jak fungují jednotlivé součástky, až po ty složitější, jako je herní konzole Gameboy, světelný senzor, měřící přístroje a další.

Ve stavebnici je více jak 50 součástek, mezi nimi malý všestranný počítač Arduino Nano, mikrofon, joystick, reproduktor, LED displej nebo SD karta, na kterou si můžete nahrát další hry!

Doporučený věk je od 8 do 99 let :). Díky této stavebnici se naučíte základům elektroniky zábavou formou, a to znamená, že pochopíte, jak funguje okolní svět. A ještě si zahrajete hry na herní konzoli!
Stavebnice není kompatibilní se stavebnicemi Boffin I, Boffin II, Boffin III.

Obsah balení:

  • 1x magnetická podložka
  • 1x podrobný manuál
  • reproduktor, mikrofon, Arduino Nano, Joystick, SD karta
  • Celkem více jak 50 součástek, které jsou uvedeny v manuálu

Baterie: 4x AAA (nejsou součástí balení)
Doporučený věk: 8+

 

 

Odkaz na videa projektů:
https://www.youtube.com/channel/UCTt8ltYNdb5WGVws4lx4jAA/videos

Další informace

Další informace

Kód BO-MAGNETIC
Značka Boffin
Recenze