Blue-Bot třídní sada se třemi podložkami

Blue-Bot třídní sada se třemi podložkami
18 490 Kč
včetně RP a DPH

Skladem

S interaktivním Blue-Botem si užijete stejnou legraci jako s robotem Bee-Bot a přitom nemusíte zmáčknout ani jedno jeho tlačítko. K ovládání totiž stačí vlastnit tablet nebo počítač, který je vybaven BlueTooth a mít nainstalovanou Blue-Bot aplikaci, ve které si jednotlivé kroky navolíte. Ta je ke stažení zdarma a je dostupná pro operační systémy iOS, Android, Windows 7 a Mac OS. Zajímavý je také inovativní transparentní design této vzdělávací pomůcky, díky kterému mohou malí zvědavci pozorovat, co se děje uvnitř tohoto malého robota.

Několik videoukázek je našem facebookovém profilu.

Set obsahuje:

  • 6x Blue-Bot berušek
  • 1x Nabíjecí stanici
  • Podložka - Pohádky
  • Podložka - Ostrov
  • Podložka - Statek

Aplikace jsou k dispozici pro iOS a Android.

Aplikace Blue-Bot

 

 

Aplikace Blue's Blocs

Popis

Podrobnosti

 

Robot Blue-bot - třídní sada se třemi podložkami

Blue-Bot je interaktivní robot pro děti od 6 let, kterého lze programovat nejen pomocí tlačítek na jeho těle, ale také přes Bluetooth s pomocí počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Blue-Bot má navíc průhledný kryt, takže děti mohou prozkoumat elektroniku uvnitř. Tento interkativní robot je ideálním pomocníkem pro základy výuky algoritmů a jednoduchého programování. Díky tomu, že je robot vybaven technologií Bluetooth se mohou děti začít seznamovat i s programováním přes aplikaci, ve které si mohou vymyslet a vyzkoušet jednoduché programy.

Blue-Bot je didaktická pomůcka, která může být zapojena do výuky předmětů STEM (přírodní vědy, technika, technologie a matematika). Průhledné tělo totiž umožňuje dětem prozkoumat, z čeho se robotická hračka uvnitř skládá a podnítit v nich tak zájem o techniku.

 

 

Další informace

Další informace

Kód TT-BLUE-CLASS-MAT
Značka TTS Group
Barva Transparentní
Recenze