Zažeňte nudu ve škole

Připadají vám hodiny matematiky nezáživné a šedivé? Nebo je naopak milujete a těšíte se na ně? Ať ta či tak, šikovného a zároveň stylového pomocníka při svých výpočtech jistě oceníte. Vyberte si z několika variant svou oblíbenou barvu a objevte v sobě matematického nadšence. Vědecké kalkulátory z naší nabídky jsou perfektní pro využití ve školách, na univerzitách či v práci. Všechny modely jsou dodávány s praktickým pevným krytem, který chrání kalkulátor před poškrábáním.

Zažeňte nudu ve škole

Fiamo ECO 30

Vědecký kalkulátor se 138 funkcemi a 10místným displejem je vhodný zejména pro obecnou matematiku, algebru, trigonometrii a statistiku. Nabízí unikátní funkci celočíselného dělení, díky které se výsledek na displeji zobrazuje jako podíl se zbytkem. Další užitečnou vlastností je antibakteriální úprava celého povrchu včetně tlačítek pro minimalizaci výskytu nežádoucích mikroorganismů.

Barevné varianty:
modrá / zelená / oranžová / bílá

 

SHARP EL-531XG / EL-531XH

Vědecké kalkulátory EL-531XG a EL-531XH obsahují 272 matematických funkcí a jsou vhodné zejména pro studenty středních škol. Přehledný 2řádkový displej umožňuje zobrazit zadání příkladu i výsledek najednou. Navíc zadání příkladu na horním řádku zůstane, takže je snadné ho upravit a přepočítat výsledek.

Barevné varianty:
EL-531XGzelená / růžová / fialová
EL-531XHzelená / růžová / fialová / oranžová / bílá

 

SHARP EL-W531XG / EL-W531XH

Vědecké kalkulátory EL-W531XG a EL-W531XH se 335 vestavěnými matematickými funkcemi splní požadavky středních a většiny vysokých škol. Bodový displej "WriteView" umožňuje zápis a zobrazení výrazů v obvyklém matematickém vyjádření, tedy zobrazuje zlomky, mocniny, odmocniny aj. stejně, jako je zapisujeme do sešitu či na tabuli.

Barevné varianty:
EL-W531XGrůžová / fialová / oranžová
EL-W531XHzelená / fialová / oranžová / stříbrná

 

Nezaujal vás žádný z představených modelů? Potřebujete spíše serióznější černé provedení?

Kompletní nabídku školních kalkulaček si můžete prohlédnout ZDE.