Zábavné novinky v našem portfoliu

Pokud sledujete naši stránku na Facebooku, určitě vám neunikla videa, na kterých jsme vám ukázali novinku, která se již brzy objeví také v našem eshopu. Bee-Bot a Blue-Bot jsou unikátní interaktivní pomůcky na rozvoj logického myšlení, prostorové představivosti, plánování a jednoduchých matematických dovedností, které vašim dětem udělají pod stromečkem určitě radost a zabaví je na dlouhou dobu.

Zábavné novinky v našem portfoliu

Bee-Bot

Tato vzdělávací pomůcka má mnohostranné využití, stačí k ní mít jen hladkou podložku se sítí čtverců o rozměrech 15 × 15 cm a můžete začít programovat. Včelka se pohybuje po jednotlivých krocích ve čtyřech směrech (dopředu, dozadu, doleva a doprava), otáčí se o 90° a lze ji naprogramovat až na 40 kroků. Ovládání je opravdu jednoduché, o čemž se můžete přesvědčit na videu s testovací jízdou našeho osmiletého „programátora“.
Podložku si můžete vybrat buď transparentní (univerzální), do které můžete vkládat vlastní obrázky, nebo využít některou z tematicky již zpracovaných, vhodných například pro trénování orientace v labyrintu, jednoduchých počtů, vyhledávání charakteristických znaků, poznávání barev, atd. Bee-Bot zkrátka nabízí nepřeberné množství možností, ze kterých si určitě vyberete.

Blue-Bot

S interaktivní novinkou Blue-Bot si užijete stejnou legraci jako s robotem Bee-Bot a přitom nemusíte zmáčknout ani jedno jeho tlačítko. K ovládání totiž stačí vlastnit tablet nebo počítačem, který je vybaven BlueTooth a mít nainstalovanou Blue-Bot aplikaci, ve které si jednotlivé kroky navolíte. Ta je ke stažení zdarma a je dostupná pro operační systémy iOS, Android, Windows 7 a Mac OS.
Zajímavý je také inovativní transparentní design této vzdělávací pomůcky, díky kterému mohou malí zvědavci pozorovat, co se děje uvnitř tohoto malého robota.

Obě tyto novinky budou k dostání již od 24. listopadu v našem eshopu, takže pokud chcete některého z robotů pořídit pro své děti k Vánocům, hravě to stihnete.