Rozjasněte si svůj den s naší barevnou kalkulačkou

S blížící se zimou se zkracují dny a ubývá nejen denního světla, ale také slunečných dní. Nepropadejte podzimní depresi a rozjasněte si své dny některou z pestrobarevných kalkulaček z naší nabídky. Dnes vám představíme ideální pomocníky pro jednoduché výpočty a každodenní použití nejen v kanceláři a obchodě, ale také doma.

Rozjasněte si svůj den s naší barevnou kalkulačkou

Rebell Starlet

Malý a lehký kapesní kalkulátor můžete mít vždy po ruce. Stylové provedení a zářivé barvy navíc zaručí, že jej, i přes kompaktní rozměry, na stole zkrátka nepřehlédnete.

Rebell Starlet zvládá základní aritmetické operace včetně druhé odmocniny, procent a výpočtů s nezávislou pamětí. Spolehlivá a na dotek příjemná gumová tlačítka a snadno čitelný 8místný LCD displej navíc zajišťují komfort při používání.

Kalkulačka je vybavena praktickým duálním napájením, které spojuje úspornost a zároveň spolehlivost. Solární článek zaručuje maximální šetření energií, zatímco záložní baterie zaručuje, že se na tento model můžete spolehnout i za ne úplně ideálních světelných podmínek. Další úsporu baterie navíc nabízí funkce automatického vypnutí v případě delší nečinnosti.

Vyberte si některou z pěti variant právě nyní.

Rebell StarletRebell SDC 912

Tento stolní kalkulátor v moderním barevném designu nabízí vše, co potřebujete k rychlým výpočtům v kanceláři a obchodě.

Kromě běžných aritmetických operací nabízí Rebell SDC 912 také několik užitečných funkcí navíc, které jistě při své práci oceníte. Například funkce „Mark-up/-down (MU)“ je ideální pro výpočty s marží a pro snadný součet všech předchozích výsledků se zase bude hodit funkce „Celkový součet (GT)“.

Nakloněný 12místný displej zaručuje snadnou čitelnost výsledků a odolná plastová tlačítka jistě oceníte při delším počítání, stejně jako praktické duální napájení, díky kterému se nemusíte bát, že by se vaše výpočty ztratily vinou vybité baterie.

Pokud máte pocit, že tento model je pro vás přesně to pravé, vyberte si právě nyní ze čtyř barevných variant.

Rebell SDC912

 

Najděte si v našem portfoliu ideálního pomocníka právě pro vás.

A příště se můžete těšit na barevné modely vědeckých kalkulaček, které udělají radost nejednomu školákovi.