Balíček 3D tisku, 3D skenování a PrintLab Classroom roční licence

Balíček 3D tisku, 3D skenování a PrintLab Classroom roční licence
35 990 Kč
včetně RP a DPH

Skladem

Začínáte s 3D tiskem a skenováním ve škole? Nevíte jak začlenit 3D tisk a skenování do výuky? Nechcete trávit spoustu času vymýšlením lekcí, ale chcete ho radši investovat do sebevzdělávání?

Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli ano, tak je tento 3D balíček přesně pro vás!

Co získáte nákupem tohoto 3D balíčku?

3D tiskárnu Panospace One

3D skener MatterandForm V2

Roční učitelská licenci PrintLab Classroom

Tiskárna Panospace One je "Plug and play" tiskárna, takže ji stačí vybalit, zapojit a můžete tisknout vše, co vás napadne. Její jednoduchá obsluhu a vysoká kvalita tisku potěší začátečníka, ale neurazí ani pokročilého makera! Říkáte si, že nevíte co tisknout? Kde najít nějaký model nebo si jak si ho vytvořit ve 3D programu, případně ho předat dál studentům a využít to při výuce? Přesně proto je v balíčku PrintLab licence, kde najdete spoustu lekcí, které vás naučí od základů až po pokročile úkony v Tinkercadu a Fusionu 360. Nové lekce stále přibývají a můžete je nejen sdílet se svými studenty, ale také si k nim vytisknout pracovní listy. Také si zde můžete udělat několik online kurzů, které když absolvujete, získáte nejen certifikát, ale hlavně velké množství důležitých informací o 3D tisku, skenování a modelování.

3D balíček obsahuje také 3D skener Matter and Form, který vám dává spoustu dalších možností ve výuce. Díky skenování můžete převádět fyzické věci z běžného denního života na digitální a následně je v programu na modelování upravit a vytisknout.

Díky tomuto 3D balíčku můžete dát vaší výuce nový rozměr!

PrintLab licence je pro ČR prozatím jen v angličtině.

Zde si můžete vyzkoušet 7denní bezplatnou zkušební verzi PrintLabu

 

Další informace

Další informace

Kód PS-3D BUNDLE EN
Značka PrintLab
Barva Černá
Recenze