3Dsimo Multipro (4v1)

3Dsimo Multipro (4v1)
3 990 Kč
včetně RP a DPH

Skladem u dodavatele, dodáváme do 7 dnů

Nová generace produktu 3dsimo multipro. Vyvinutá na základě zpětné vazby od našich zákazníků a našich zkušeností z vývoje a výroby produktů pod označením 3D pero a multifunkční nástroj. 3Dsimo Multipro je odolnější, výkonnější a hezčí. 

Jde o malou dílnu do dlaně, která umí 3Dkreslit, pájet, vypalovat, řezat a máte možnost si přikoupit mnoho dalších funkcí jako je přímočará pilka, mikro vrtačka a elektrický šroubovák.

Popis

Podrobnosti

3Dsimo Multipro (4v1) je multifunkční nástroj, který nabízí základní 4 funkce
a) 3D kreslení - 3D kreslit můžete pomocí jakéhokoliv aktuálně dostupného filamentu o průměru 1,75mm (tyto filamenty se používají také pro 3D tiskárny). Díky nastavitelným materiálovým profilům můžete kreslit i s filamenty které v budoucnu teprve přijdou.

b) Pájení - pomocí pájecího nástavce můžete pájet stejně snadno jako s pájecí stanicí. Hrot se dá jednoduše vyměnit díky uchycení na žárovkový závit.

c) Vypalování - Vypalovací nástavec dosahuje teploty až 480 °C, což vám umožní vypalovat vzory na kůži, dřevo a další materiály. Zároveň se tento nástavec využívá také pro uhlazování 3D tisku nebo svařování plastu.

d) Pomocí odporového drátu můžete řezat pěnové materiály, plastové desky nebo dokonce plexisklo.

e) 3Dsimo Multipro si můžete pomocí Bluetooth připojit k mobilu a aktualizovat ho na nové nástavce mezi které patří vrtačka, přímočará pila a el. Šroubovák. Díky tomu se dá říci, že vaše zařízení nikdy nezestárne.

f) nyní můžete vytvořit či opravit téměř cokoliv! Díky třem novým nástavcům, se vám otevírá spoustu nových možností. Dokoupit můžete tyto nástavce: vrták, šroubovák a přímočarou pilu.

Další informace

Další informace

Kód SI-3D PEN
Značka 3Dsimo
Barva Bílo-černá
Recenze